• خانه
 • درباره ما
 • چرا نرم نفت ؟

چرا نرم نفت ؟

زیرا ما در نرم نفت به صورت تخصصی، عملی و کاربردی و تنها به روش خصوصی نرم افزارهای مختلف صنعت بزرگ نفت را آموزش می دهیم. به نظر ما آموزش خصوصی دارای مزایای زیادی نسبت به آموزش عمومی می باشد که در زیر به برخی از آنها اشاره گردیده است.

-         ارتباط نزدیکتر بین استاد و دانشجو

-         تنظیم زمان کلاس بر اساس شرایط دانشجو

-         تغییر سرفصل های تدریس بر اساس نیاز دانشجو

-         تنظیم تعداد ساعات مورد نیاز برای تدریس بر اساس سطح دانشجو

-         صرف زمان کمتر برای یادگیری مفاهیم نسبت به کلاسهای عمومی تا 50 درصد

-         فضای مناسبتر برای مدیران و سرپرستان واحدها

-         یادگیری تضمینی و صد در صدی مفاهیم کلاس

-         محاسبه هزینه کلاسها بر اساس ساعات برگزاری کلاس

-         ....

با توجه به مزایای ذکر شده، درست است که قیمت هر ساعت کلاس خصوصی نسبت به هر ساعت کلاس عمومی شاید حدود 3-4 برابر باشد اما با توجه به تعداد ساعات کمتر کلاسهای خصوصی و دیگر فواید آن از قبیل راندمان بالای کلاس در بسیاری از موارد کلاسهای خصوصی بسیار به صرفه تر از کلاسهای عمومی خواهد بود. البته قیمت در کلاسهای نیمه خصوصی (حداکثر 3 نفر) به شدت تعدیل خواهد گردید.

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
لطفاً جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های مختلف گروه نرم نفت با شماره 09113932898 (علیپوریان) تماس حاصل فرمایید.

دوره های برتر

 • clip image004(PDMS (Plant Design Management System محصول شرکت Aveva می باشد. این نرم افزار برای طراحی 3 بعدی (مدل سازی) یک Plant مورد استفاده قرار می گیرد.
  در گروه نرم نفت ، شما می توانید با توجه به نیاز خود درخواست تدریس هر یک از ماژو لهای زیر را به صورت خصوصی داشته باشید:
  - ماژول Design شامل زیر بخشهای Equipments, PipeWorks, Structure, Civil, Cable Tray & HVAC
  - ماژول Draft دو سطح مقدماتی و پیشرفته
  - ماژول Isodraft در دو سطح مقدماتی و پیشرفته
  - ماژول Paragon
  - ماژول Admin
  - ماژول Lexicon
   
 • tmpA1ACمخازن تحت فشار داراي نقش مهمي در واحدهاي انرژي دارند و در سايت هاي مختلف نفت ، گاز، پتروشيمي و نيروگاه در فرآيندهای مختلف دخيل هستند، لذا طراحي و ساخت اين مخازن جهت كاركرد صحيح و ايمن،  پركاربرد بوده و در كدهاي مختلف از جمله ASME آورده شده‏ است.

  در اين دوره علاوه بر شرح و بسط کد ASME SecVIII Div1 و مفاهيم اوليه­ي مخازن، به اصول طراحي مخازن و نرم افزارPVElite  پرداخته مي­شود. لازم به ذكر است اين نرم افزار در زمينه­ي طراحي مخازن از محبوبيت بسيار ي برخوردار بوده و اكثر الزامات كد را پوشش مي­دهد.

   تسلط بر اين طراحي مستلزم تجربه و تعدد طراحي، نگاه صحيح به استفاده از كد،  تكرار، استفاده­ي صحيح و علمي از منابع و مستندات مربوط به پروژه ها مي­باشد كه در پايان اين دوره ابزارها ، مقدمات و راه وروش اين امر بخوبي در اختيار شركت كنندگان قرار خواهد گرفت. لازم به ذكر است، محتوي و سطح دوره باتوجه به شركت كنندگان قابل تطبيق است.
   
 • Spoolgenیکی از مهمترین فعالیت مهندسی کارگاهی پایپینگ انجام سرجوشگذاری بر روی نقشه های ایزومتریک صادر شده توسط واحد طراحی و نیز تهیه مدرک Joint History  و نیز  تهیه  Cut Pipe List می باشد که متاسفانه تا به امروز در تقریباً همه واحدهای پالایشگاهی  و  پتروشیمی  ما این  عملیات  به صورت دستی و نیز بسیار وقت گیر می باشد.
  با استفاده از نرم افزار Spoolgen می توانید تمامی مراحل سرجوشگذاری و تهیه فایلهای Joint History  و Cut list به صورت بسیار شکیلتر و حداقل  خطای انسانی  و صرف زمان کمتر تهیه نمود.

  در گروه نرم نفت ، شما می توانید با توجه به نیاز خود درخواست تدریس هر یک  بخش کاربری و یا مدیریت  این نرم افزار را  به صورت خصوصی داشته باشید