• خانه
 • درباره ما
 • خط مشی نرم نفت

خط مشی نرم نفت

گروه نرم نفت به صورت تخصصی، عملی و کاربردی و تنها به روش خصوصی نرم افزارهای مختلف صنعت بزرگ نفت را آموزش می دهد. گروه  نرم نفت  بر این اعتقاد است که با آموزش خصوصی نرم افزارها در زمان شما صرفه جویی می شود و با کیفیتی بالاتر و متناسب نیاز خود نرم افزارها را به صورتی کاربردی خواهید آموخت.

آرمان ما در گروه تخصصی نرم نفت بالابردن سطح علمی، نرم افزاری نیروهای مهندسی صنعت نفت می باشد. وظیفه ما تدریس اصول طراحی و نرم افزارهای صنعت نفت به صورت خصوصی و نیمه خصوصی (حداکثر 3 نفر) و البته به صورت کاربردی و صنعتی می باشد.

تمامی اساتید نرم نفت حدود یک دهه در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و نیرو گاهی و پروژه های بزرگ صنعتی و در شرکتهای معتبر به صورت تخصصی با این نرم افزارها مشغول به کار می باشند و علاوه بر تدریس این نرم افزارها با زیر و بم های آنها کاملاً آشنا می باشند.

ما در گروه نرم نفت بر این اعتقاد هستیم که در کلاسهای خصوصی  می توان نرم افزارهای تخصصی نفت را با کیفیت بالاتر، با زمانی کمتر، سرفصل های کاربردی تر و متناسب با نیاز دانشجو و در محیطی آرامتر تدریس نمود.

علاوه بر فعالیت در حوزه آموزش گروه نرم نفت در انجام پروژه ها و پکیج های مهندسی فعال می باشد. سرمایه ما در انجام پروژه ها وجود نیروهای مهندسی متخصص در صنعت نفت می باشد که با تجربه و تخصص خود توانسته اند در طی سالهای اخیر چندین پروژه پکیجی را به صورتی ارزنده ارایه نمایند.

امیدواریم به عنوان سربازان صنعت ایران عزیزمان بتوانیم قدمی ارزشمند در پیشرفت صنعت کشور برداریم.

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates
لطفاً جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های مختلف گروه نرم نفت با شماره 09113932898 (علیپوریان) تماس حاصل فرمایید.

دوره های برتر

 • clip image004(PDMS (Plant Design Management System محصول شرکت Aveva می باشد. این نرم افزار برای طراحی 3 بعدی (مدل سازی) یک Plant مورد استفاده قرار می گیرد.
  در گروه نرم نفت ، شما می توانید با توجه به نیاز خود درخواست تدریس هر یک از ماژو لهای زیر را به صورت خصوصی داشته باشید:
  - ماژول Design شامل زیر بخشهای Equipments, PipeWorks, Structure, Civil, Cable Tray & HVAC
  - ماژول Draft دو سطح مقدماتی و پیشرفته
  - ماژول Isodraft در دو سطح مقدماتی و پیشرفته
  - ماژول Paragon
  - ماژول Admin
  - ماژول Lexicon
   
 • tmpA1ACمخازن تحت فشار داراي نقش مهمي در واحدهاي انرژي دارند و در سايت هاي مختلف نفت ، گاز، پتروشيمي و نيروگاه در فرآيندهای مختلف دخيل هستند، لذا طراحي و ساخت اين مخازن جهت كاركرد صحيح و ايمن،  پركاربرد بوده و در كدهاي مختلف از جمله ASME آورده شده‏ است.

  در اين دوره علاوه بر شرح و بسط کد ASME SecVIII Div1 و مفاهيم اوليه­ي مخازن، به اصول طراحي مخازن و نرم افزارPVElite  پرداخته مي­شود. لازم به ذكر است اين نرم افزار در زمينه­ي طراحي مخازن از محبوبيت بسيار ي برخوردار بوده و اكثر الزامات كد را پوشش مي­دهد.

   تسلط بر اين طراحي مستلزم تجربه و تعدد طراحي، نگاه صحيح به استفاده از كد،  تكرار، استفاده­ي صحيح و علمي از منابع و مستندات مربوط به پروژه ها مي­باشد كه در پايان اين دوره ابزارها ، مقدمات و راه وروش اين امر بخوبي در اختيار شركت كنندگان قرار خواهد گرفت. لازم به ذكر است، محتوي و سطح دوره باتوجه به شركت كنندگان قابل تطبيق است.
   
 • Spoolgenیکی از مهمترین فعالیت مهندسی کارگاهی پایپینگ انجام سرجوشگذاری بر روی نقشه های ایزومتریک صادر شده توسط واحد طراحی و نیز تهیه مدرک Joint History  و نیز  تهیه  Cut Pipe List می باشد که متاسفانه تا به امروز در تقریباً همه واحدهای پالایشگاهی  و  پتروشیمی  ما این  عملیات  به صورت دستی و نیز بسیار وقت گیر می باشد.
  با استفاده از نرم افزار Spoolgen می توانید تمامی مراحل سرجوشگذاری و تهیه فایلهای Joint History  و Cut list به صورت بسیار شکیلتر و حداقل  خطای انسانی  و صرف زمان کمتر تهیه نمود.

  در گروه نرم نفت ، شما می توانید با توجه به نیاز خود درخواست تدریس هر یک  بخش کاربری و یا مدیریت  این نرم افزار را  به صورت خصوصی داشته باشید